_BLOG idealnewnetrze - e-blogi.pl
_Blog idealnewnetrze
Jak zaaranżować aneks kuchenny? 2015-03-09

Coraz częściej w nowym budownictwie aranżuje się przestrzeń kuchenną tworząc aneks kuchenny. Jak więc powinniśmy podejść do aranżacji pokoju studia, aby przestrzeń do gotowania była wystarczająca i żeby starczyło nam jeszcze miejsca na przestrzeń do rozrywki? Oto kilka pomysłów.


Wstaw blat


Często wstawia się w aneksach kuchennych blat bądź barek, czy stół barkowy, który oddziela część kuchenną od części salonowej. Przy blacie można także postawić stołki i wtedy taki blat będzie stanowił stół do szybkich przekąsek.


Okno i wentylacja


Bardzo dobrze byłoby, gdyby w części kuchennej znajdowało się okno. Posiadanie okna w kuchni nie pozwoliłoby wlatywać kuchennycm "smrodom" do części salonowej. Jeśli okna już nie można wstawić, trzeba zadbać o dobrą wentylację. Pomyślcie o tym.  Łazienkowe rewolucje 2015-03-07

Lubię swoją łazienkę, gdyż od niedawna udało mi się w niej wytworzyć bardzo fajny klimat. Mieszkam w starym domu, w którym wszystko należałoby od nowa wyremontować, ale kwestie finansowe mi na to niestety nie pozwalają. Ale znalazłam inny sposób na zmiany w łazience.


Dokonaj małych zmian w akcesoriachOkazuje się, że wystarczy wprowadzić kilka zmian w akcesoriach łazienkowych, aby łazienka nabrała całkiem innego designu. Ja na przykład wymieniłam ręczniki, kolorstycznie do nich dopasowałam kolor dywanika na podłogę. Zamontowałam także wieszaczki na ręczniki. Nie musiałam używać wiertarki, gdyż udało mi się znaleźć wieszaczki, które utrzymują się na przyssawkach.


KwiatyW łazience można także trzymać kwiaty. Jednak trzymanie kwiatów jest możliwe tylko wtedy, gdy łazienka jest na tyle duża, aby pomieścić was i te kwiaty. W małych klitkach nie warto trzymać nic zielonego.


 


 e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]