_BLOG idealnewnetrze - e-blogi.pl
_Blog idealnewnetrze
Jak urządzić kuchnię w stylu nowoczesnym? 2014-09-25

Marzysz o efektownej i funkcjonalnej kuchni? Wybierz styl nowoczesny. Tutaj kwestie praktyczne wysuwają się bowiem na pierwszy plan. Kuchnia nowoczesna… czyli jaka?

Współczesne trendy aranżacyjne stawiają przede wszystkim na prostotę. Dlatego w kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym nie ma miejsca na zbędne ozdoby czy zabawę kolorami. Tutaj powinny królować duże, gładkie powierzchnie, proste meble oraz nowoczesny sprzęt AGD. Architekci wnętrz proponują połączenie drewna ze szkłem i płytkami.

Funkcjonują dwa trendy – kuchnia przypominająca pomieszczenie przemysłowe oraz kuchnia otwarta na salon, która przypomina inne domowe wnętrza, a wszystkie kuchenne urządzenia są zabudowane.


Wyspa i funkcjonalny rozkład sprzętu AGD

Do domowych kuchni wprost z pomieszczeń restauracyjnych zawitały duże urządzenia AGD. Elementem obowiązkowym staje się także wygodna wyspa usytuowana na środku pomieszczenia. W tym dodatkowym blacie może zostać wbudowany kuchenny zlew. Wyspa staje się wygodnym stanowiskiem pracy do, którego mamy dostęp ze wszystkich stron.


Post powitalny 2014-09-12

Cheap Guest Rooms


Na mojego bloga zapraszam wszystkich, którzy planują właśnie urządzanie domu lub mieszkania. W kolejnym wpisach będę przedstawiać pomysły na aranżację kuchni, sypialni, salonu, łazienki. Postaram się przedstawiać modne trendy proponowane właśnie przez architektów i ponadczasowe rozwiązania.


Podpowiem, jak pomalować ściany, wybrać najlepszą tapetę, idealne płytki czy materiał na podłogę. Nie zapomnę również o oświetleniu, dodatkach dekoracyjnych i innych kwestiach powiązanych z aranżacją wnętrz.  


 


Zapraszam do lektury kolejnych wpisów i komentowania poruszanych tematów.


 


 


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]